בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
יצרן : לי
סט הכולל 4 קופסאות אוכל.
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 1 סט | החל מ- 5.00 ₪ ל1 סט |
| 4 קופסאות | החל מ- 1.25 ₪ ל1 קופסאות |